Dalinkimės įspūdžiais...

Informacija-statistika; Dalyvio įspūdžiai; Reportažai iš varžybų;
Atsakyti
admin
Site Admin
Pranešimai: 54
Užsiregistravo: 19 Lie 2019, 22:35
Miestas: Vilnius, Lietuva
CONTACT:

Dalinkimės įspūdžiais...

Standartinė admin »

Apie Lietuvoje vykstančias varžybas šaškių mėgėjai daugiau-mažiau žino, nes patys juose dalyvauja, dalinasi informacija tarpusavyje, apie jas parašoma LŠF puslapyje ar vietinėje spaudoje. Truputėlį kitaip yra su informacija apie šaškių varžybas, vykstančias užsienyje. Be abejo, šaškių mėgėjus ypač domina tie turnyrai kitose šalyse, kurie turi tarptautinio turnyro statusą, nes būtent juose susirenka įvairių šalių atstovai ir išbando jėgas tarpusavyje.

Kiekvienais metais "Riešuto" klubo nariai išvyksta į tokius tarptautinius turnyrus. Ne išimtis yra ir šie, 2019 metai.

"Riešuto" atstovai gegužės mėn. dalyvavo dideliame (120 dalyvių) "100" šaškių tarptautiniame turnyre Salou m. (Ispanija), birželio mėn.- pasaulio taurės ("64" šaškės) etape Italijoje, liepos mėn. žadame žaisti tarptautiniame turnyre Latvijoje "Riga Open 2019". Prieš akis visa eilė turnyrų Olandijoje, kažkuriuose iš jų, matomai, žais mūsų klubo atstovas A.Domčevas, Europos veteranų čempionatas Vokietijoje (Korbacho mieste).

Pasistengsim šaškių mėgėjams suteikti šiek tiek daugiau informacijos apie varžybas, vykstančias ne Lietuvoje, pateikdami savo įspūdžius iš tarptautinių turnyrų, kuriuose dalyvaujame.

Rašykit šiame "Tarptautiniai turnyrai" skyrelyje VISI (ne tik "Riešuto" nariai) , kurie išvyksta žaisti kitur ( už Lietuvos ribų ).

Bus labai gerai, jei Jūs apie tai pateiksit kažkokią informaciją...
Atsakyti