Puslapis 11

2021m. informacija

Parašytas: 2021 Rgs 26 Sek 11:58
admin
Dėl koronaviruso pandemijos renginių Lietuvoje vyksta kur kas mažiau nei įprasta. Ne išimtis šia prasme yra ir šaškių varžybos, skirtos vaikams. Gaila, bet būtent dėl šios priežasties neįvyko (jau tradicinėmis tapusios) 2020-2021m. Vilniaus m. mokyklų žaidynės, "Riešuto" klubas buvo priverstas atšaukti 2020m. suplanuotą respublikinio masto turnyrą "Rivile taurė", skirtą jaunesniojo mokyklinio amžiaus vaikams.

Nepaisant visko, dalis suplanuotų varžybų įvyksta. Vienomis iš tokių buvo respublikinio vaikų čempionato finalinis etapas, vykęs Bačkonyse š.m. birželio 12 d.

Jame tarp 17 berniukų ir 10 mergaičių (atskiri turnyrai) buvo ir gausus (4 berniukai ir mergaitė) "Riešuto" klubo jaunųjų auklėtinių būrys. Užimtos aukštos 5,6,7 vietos berniukų tarpe ir 4 vieta- mergaičių tarpe.

Mūsų klubas tarp organizacijų, vykdančių treniruočių procesą su vaikais, yra vienintelis, kuris negauna lėšų iš valstybės biudžeto (visos sporto mokyklo ir sporto centrai yra finansuojami valstybės biudžeto lėšomis), todėl klubo auklėtinių pasirodymą reikėtų vertinti gerai, nes klubo auklėtinius aplenkė tik sporto mokyklų ir sporto centrų atstovai.

Nuorodos į turnyrines šių varžybų lenteles:
https://results.fmjd.org/tournaments/20 ... laces.html
https://results.fmjd.org/tournaments/20 ... laces.html

Re: 2021m. informacija

Parašytas: 2021 Rgs 26 Sek 12:50
admin
2021m. LR komandinis jaunių čempionatas


Rugsėjo 25d. įvyko komandinis LR jaunių čempionatas. Jame tarp 10 komandų žaidė ir klubo"Riešutas" jaunieji auklėtiniai.

Lietuvoje šaškių sporto klubai finansavimo iš biudžeto darbui su vaikais negauna, todėl nieko keisto, kad šiose varžybose buvome vieninteliai atstovai nuo klubų, o visos likusios komandos atstovavo sporto centrams ir sporto mokykloms (jos gauną atskirą finansavimą) bei savivaldybių remiamoms komandoms.

Turnyrinė varžybų lentelė :
https://results.fmjd.org/tournaments/20 ... index.html

Galima pasidžiaugti, kad jaunajam klubo auklėtiniui Nedui Guzeliui savo amžiaus grupėje asmeninėje įskaitoje pavyko užimti prizinę vietą.

Sveikiname Nedą ir linkime tolimesnių pergalių.

Kelios nuotraukos iš varžybų:

"Riešuto" klubo komandos berniukai
Paveikslėlis

"Riešuto" klubo komandos mergaitės su treneriu
Paveikslėlis

Prizininkai asmeninėje įskaitoje jauniausių grupėje (nuotraukoje iš kairės į dešinę):
Mendelis Benas (2 vieta), Martynaitis Meinardas (1 vieta), Guzelis Nedas (3 vieta).

Paveikslėlis


Tėvelių nuotaika, atrodo, yra gera....
Paveikslėlis